Enter your caption here

APLA – to firma zajmująca się produkcją reklam oraz zarządzaniem procesami
brandingu i rebrandingu.
Naszą specjalnością są kompleksowe działania związane ze zmianą wizerunku marki, wymianą oznakowania wewnętrznego, zewnętrznego oraz wystroju wnętrz.

logo
apla

APLA sp. z o.o.

branding oraz rebranding firm

APLA Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom najwyższej jakości branding i rebranding marki. Składają się na nie prace związane m.in. z projektem i produkcją logotypów, ścian wizerunkowych, witryn reklamowych czy grafik naściennych.
Specjalizuje się również w druku wielkoformatowym oraz oznakowaniu zewnętrznym. Wykonujemy najtrwalsze i najoryginalniejsze banery oraz kasetony, a także bardzo popularne litery przestrzenne i pylony reklamowe czy cenowe.
APLA oferuje także oklejanie samochodów, które wspomaga wizualną identyfikację firmy.
Co więcej, wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom i wraz z projektem reklam, proponuje usługi spawania podkonstrukcji oraz prac alpinistycznych.
Ze względu na posiadaną sieć ok. 30 firm montażowych, jest w stanie wykonać prace na terenie całego kraju.
Może pochwalić się, że z jej usług skorzystali m.in. tacy klienci jak PZU, Play czy Philips.

ZAUFALI NAM

O jakości naszej pracy świadczą wykonane zlecenia oraz portfolio nowych i stale powracających Klientów.
full
full
full
full
full
full
full
full
full
full

Realizacje na terenie całej Europy

Jesteśmy w stanie realizować procesy brandingu oraz rebrandingu placówek na terenie całego kraju. Wykwalifikowania ekipa designerów, projektantów, technologów oraz logistyków dba o najwyższą jakość wykonania powierzonych nam zadań. Stosujemy najlepsze dostępne materiały i technologie jednocześnie mając na uwadze stronę kosztową zlecenia.

Platforma b2b

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy internetową platformę b2b. Można składać zamówienia, przeglądać i monitorować przebieg prac od momentu rozpoczęcia produkcji do zakończenia montażu. Monitoring zleceń pozwala kontrolować ilość zamówionych elementów, status zlecenia, datę montażu.

Rozbudowana sieć logistyczna

Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej możemy z łatwością przetransportować produkty do każdego miejsca na terenie Polski i państw sąsiadujących. Dzięki flocie samochodów dostawczych i ciężarowych jesteśmy w stanie zorganizować szybki transport materiałów reklamowych.

Optymalizacja kosztów

Sprawność produkcji podzielona na specjalizacje w zależności od rodzaju wykonywanych materiałów umożliwia realizowanie w krótkim czasie nawet najbardziej złożonych zleceń. Rozbudowana sieć logistyczna oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja, że koszty zleconych nam prac będą optymalne.

Nasze rekomendacje to nasi Klienci

Zaufały nam największe polskie firmy, dla których liczy się gwarancja jakości, terminowości i profesjonalizmu.

CO NAS WYRÓŻNIA

Co jeszcze sprawia, że warto nam zaufać i powierzyć realizację planowanych działań brandingowych czy reklamowych?

Własny park maszynowy

Prawie każde powierzone nam przez Klienta zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować korzystając z własnego parku maszynowego!

Tylko sprawdzeni dostawcy

Współpracujemy tylko ze starannie wybranymi i sprawdzonymi (poprzez wieloletnią współpracę) dostawcami.

Materiały najlepszej jakości

Gwarantujemy, że wykorzystywane przez nas w trakcie realizacji materiały są najwyższej jakości. Nasi zadowoleni Klienci mogą to potwierdzić.

APLA zawsze najlepszym wyborem !

Doświadczony, zaufany i sprawdzony zespół. To pewność, że dostaniesz produkt najwyższej jakości.